— Latvijas lauku amatniecības un dzīvnieku sēta - zemnieku saimniecība Mežiņi

Mini ZOO un darbnīca

Darba laiks novembrī:

No 24. novembra zoo apmeklētājiem uz laiku slēgts. 

Pati Māte Daba ir izlēmusi, ka ir pienācis laiks šobrīd mūsu zoo  apmeklētājiem slēgt. Tā nu visi dodamies ziemas atpūtā no 24.11. līdz 29.03. Baudam ziemas skaistumu un priekus, krājam spēku nākošai sezonai. 

Grupām virs 15 cilvēkiem apmeklējums jāpiesaka ne vēlāk kā iepriekšējā dienā, vienojoties par konkrētu apmeklējuma laiku, apmeklējums iespējams arī darba dienā.

Jūs vara izmantot mūsu piknika vietu savām pusdienām vai nelielai atpūtai bez maksas, bet to iespējams arī rezervēt pasākumam uz ilgāku laiku. Maksa 5 Eur/st. Pieejams grills.

Ieejas maksas:

Pieaugušie 5€
Bērni un jaunieši no 2 līdz 18 gadu vecumam, pensionāri 3 €
Bērni līdz 2 gadu vecumam bez maksas

Pie mums iespējams ne tikai apskatīt zvēriņus, bet arī piedalīties Angoras trušu cirpsanas un vilnas vērpšanas darbnīcā(iespēja vērot procesus ar nelielu piedalīšanos tajos)- maksa 15 Eur no grupas, Pasākums jāpiesaka iepriekš. Darbnīca tiek organizēta ārā, ļoti sliktos laika apstākļos nav pieejama.

Mūsu saimniecībā dzīvniekus varēsiet arī pabarot, bet tikai ar mūsu sagādāto pārtiku. 

Saimniecībai nepiederošu dzivnieku ievešana teritorijā ir aizliegta. 

Kā mūs atrast:

“Mežiņi”, Dikļu pagasts, Valmieras novads, 19km no Valmieras. Aplikācijā “Waze” un “Google Maps” mūs atradīsiet ar nosaukumu - mini Zoo Mežiņi  Apskatīt kartē

Zvaniet (+371) 29198221
Rakstiet Whatsapp, uz epastu trusitsmans@gmail.com vai aizpildot kontaktformu

Lūdzu ievadiet Jūsu tālr.nr. vai e-pasta adresi
Lūdzu ievadiet ziņu